Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Proama

Proama

Proama jest częścią Grupy Generali, która działa od 1831 r. w ponad 60 krajach. W 2011 r. zarejestrowany został Groupama SA w Polsce. Proama to firma ubezpieczeniowa proponująca klientom osobistego doradcę. Swoje produkty sprzedaje przez Internet, telefon, jak również za pośrednictwem agentów i dealerów samochodowych. W jej ofercie znajdziemy ubezpieczenia OC i AC, jak również ubezpieczenia mieszkaniowe oraz wachlarz produktów dodatkowych, takich jak ubezpieczenia dla małych i średnich firm oraz ubezpieczenia osobowe.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oferta Produktowa

Zadbaj o swój samochód

Proama zapewnia ubezpieczenie OC, które chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód, które wyrządziliśmy osobom trzecim. Ubezpieczenie takie pokrywa koszty zniszczonego mienia, jak również wyrządzone szkody osobowe. Sprzedawane jest w pakiecie z Zieloną Kartą oraz Assistance Wypadkowym. Ubezpieczenie AC zapewnia nam zwrot kosztów w przypadku kradzieży, uszkodzeń albo szkód, które wyrządziliśmy osobom trzecim. Wspomniane produkty poszerzyć możemy o dodatkowe usługi, jak na przykład Super Assistance lub Midi Assistance w zależności od potrzeb.

Ubezpiecz swój dom

Kolejne z dostępnych form ubezpieczeń to ubezpieczenie dla domu oraz mieszkania. Na przykład Proama Dom stanowi kompleksową ochronę dla nieruchomości i jej wyposażenia w razie kradzieży, włamania lub rabunku. Kolejny pakiet to Proama Dom All Risk, dla tych, którzy poszukują rozbudowanej ochrony. Wybierając ten produkt możemy być pewnie, że ubezpieczamy naszą posesję od wszelkich zdarzeń losowych. Ubezpieczenie domu i mieszkania sprzedawane jest w pakiecie z ubezpieczeniem OC w życiu prywatnym, dzięki czemu możemy cieszyć się ochroną przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych osobom trzecim. Tutaj również możemy poszerzyć je o dodatkowe usługi, takie jak wsparcie dziecka, Assistance rowerowe czy Assistance domowe.

Rozwiązania dla firm

Proama przewiduje również rozwiązania dla firm, które stanowią kompleksowe ubezpieczenie dla przedsiębiorców. Podstawę stanowi tutaj ubezpieczenie mienia, które zapewnia ochronę majątku firmy od zdarzeń losowych, również włamania i rabunku. Ubezpieczenie obejmuje szkody osobowe oraz rzeczowe, które zostały wyrządzone osobom trzecim w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Kontakt z firmą

Zgłaszanie szkody, wypowiedzenie umowy, kontakt

Jeśli chcemy zgłosić szkodę możemy zadzwonić na infolinię: pod numer: 815 815 815, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Wcześniej należy jednak przygotować nasze dane osobowe, jak również informacje dotyczące przedmiotu szkody.

ASSISTANCE 24h/7 dni: https://www.proama.pl/likwidacja_szkody/, niezbędne dokumenty znajdują się natomiast na stronie: https://www.proama.pl.

Warunki odwołania i wypowiedzenia umowy znajdziesz w zakładce: https://www.proama.pl/likwidacja_szkody/dodatkowe_materialy_i_informacje/abc_odwolania Wypowiedzenie warto złożyć przed terminem zakończenia umowy, przynajmniej na dzień przed jej końcem, koniecznie musi być ono pisemne. Inaczej odnowi się automatycznie.

Odwołanie lub wypowiedzenie umowy można wysłać pod adres:

Proama - Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta

ul. Senatorska 18 00-082 Warszawa tel. 815 815 815

Kontakt

Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta Przyjmuje wyłącznie zgłoszenia telefoniczne, pod numerem: 815 815 815* czynnym od poniedziałku do piątku 8:00-18:00

  • Numer telefonu 815 815 815 jest dostępny zarówno z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Koszt rozmowy z tym numerem liczony jest jak za połączenie na telefony stacjonarne wg taryfy danego operatora.

Adres siedziby:

ul. Senatorska 18 00-082 Warszawa tel. 815 815 815 obsługa klienta: doradcy@proama.pl likwidacja szkód: szkody@proama.pl

Znajdź dla siebie najlepsze oferty