Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Signal Iduna

Signal Iduna

Signal Iduna to niemiecka grupa kapitałowa, która w początkach swojego istnienia specjalizowała się we współpracy z rzemieślnikami oraz właścicielami firm. W tej chwili to towarzystwo sponad 100-letnią tradycją oferujące pakiety ubezpieczeń zdrowotnych, na życie i turystycznych, tak dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oferta Produktowa

Jeśli interesuje nas ubezpieczenie zdrowotne możemy wybrać spośród trzech dostępnych pakietów.

Pierwszym z nich jest Pełnia Zdrowia Direct, ubezpieczanie które realizowane jest we współpracy z Centrami Medycznymi Polmed. Program ten dostępny jest w dwóch wariantach - indywidualnym oraz rodzinnym. Zakres ubezpieczenia obejmuje między innymi konsultacje lekarskie oraz zabiegi szpitalne.

Dwa kolejne to ubezpieczenie Pełnia Zdrowia Start+ oraz Pełnia Zdrowia Polmed. W obu wariantach możemy wybrać spośród produktu indywidualnego, jak również rodzinnego.

Jeśli szukamy kompleksowego ubezpieczenia, które zapewni nam bezpieczeństwo podczas wyjazdu za granicę to warto zastanowić się nad Bezpiecznymi Podróżami. Zakres ubezpieczenia obejmuje między innymi pokrycie kosztów leczenia i assistance następstw nieszczęśliwych wypadków, jak również pomoc i ochronę prawną. Standardowy produkt możemy rozbudować dodatkowo o ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz odpowiedzialności cywilnej.

Jeśli cenimy sobie kompleksową ochronę warto wybrać kartę Signal Iduna Card, która gwarantuje ochronę przez cały rok zarówno w kraju jak i za granicą. Możemy być pewni, że uzyskamy szybką pomoc. Signal Iduna ma w swojej ofercie również ubezpieczenie wyjazdów krajowych. Możemy wybrać również ubezpieczenie od rezygnacji z imprezy turystycznej, noclegów w hotelu czy biletu lotniczego.

Zgłoszenie szkody

Dokładne informacje dotyczące zgłaszania szkody z tytułu ubezpieczenia turystycznego, ubezpieczenia NNW lub ubezpieczenia na życie znaleźć możemy na: https://www.signal-iduna.pl/zglos-szkode

Zgłoszenie szkody może odbyć się poprzez elektroniczny formularz, telefonicznie pod numerem +48 22 50-56-506 jak również listownie na adres: Biuro Obsługi Roszczeń,Ul. Siedmiogrodzka 9, 01-204 Warszawa. Możemy również skontaktować się z agentem lub najbliższym oddziałem regionalnym, dzięki czemu zostaniem przeprowadzeni przez cały proces likwidacji szkody.

Dokumenty i wzory pism znaleźć możemy natomiast na: https://www.signal-iduna.pl/signaliduna/do-pobrania.

Wypowiedzenie umowy

Umowę można wypowiedzieć pisemnie w każdym czasie, jednak z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec Miesiąca Polisowego. Ubezpieczający ma obowiązek opłacenia składki za okres wypowiedzenia. Wypowiedzenie umowy wiąże się z automatycznym wypowiedzeniem wszystkich związanych z nią umów dodatkowych.

Kontakt z firmą

Infolinia

  • 22 50 56 506

Infolinia SIGNAL IDUNA jest dostępna:

  • w dni robocze w godz. 7:00-21:00
  • w soboty w godz. 7:00-17:00
  • w niedziele i święta w godz. 9:00-17:00

Centrala tel. +48 22 50 56 100 info@signal-iduna.pl

Adres siedziby:

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. SIGNAL IDUNA Życie Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ul. Siedmiogrodzka 9 01-204 Warszawa

Znajdź dla siebie najlepsze oferty