Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Tuw

TUW TUW

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych działa na rynku ubezpieczeń majątkowych od 1992 r., kontynuując przedwojenne tradycje. TUW "TUW" jest silnie związane z polskimi tradycyjnymi wartościami, skupiając się na segmencie klientów samorządowych, kościelnych i rolniczych. Działa we wszystkich województwach, skupiając około 1,25 mln członków. W swojej ofercie posiada ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i rolne.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oferta Produktowa

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oferuje kompleksowe ubezpieczenie dla rodzin Bezpieczna Rodzina, które stanowi kompleksową oraz wszechstronną ofertę dobrowolnego ubezpieczenia zapewniającą bezpieczeństwo klientowi i jego rodzinie. W polisie znajdziemy ubezpieczenie dla domu, budynków gospodarczych, jak również innych budynków.

Możemy również wybrać kompleksowe ubezpieczenie Bezpieczny Dom W Budowie, które zabezpiecza nasz dom przed skutkami zdarzeń losowych, takich jak pożar czy huragan.

W swojej ofercie TUW ma również ubezpieczenie NNW zapewniające naszej rodzinie finansową rekompensatę w razie zaistnienia trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. To nie wszystkie z pakietów oferowanych przez tę firmę, jeśli jesteśmy rowerzystą również możemy kompleksowo się ubezpieczyć.

Pośród swoich produktów TUW posiada także szereg ubezpieczeń komunikacyjnych. A jeśli jesteśmy rolnikiem może zdecydujemy się na ubezpieczenie budynków naszego gospodarstwa, mienia lub upraw. Inny pakiet usług Towarzystwo przygotowało dla firm, możemy między innymi ubezpieczyć kompleksowo naszą firmę, jak również zabezpieczyć się na wypadek nieszczęśliwych wypadków.

Towarzystwo oferuje również pakiet zabezpieczeń dla majątku wspólnego w Gminie, Mieście lub Powiecie. Ubezpieczeniem mogą być objęte budynki, budowle, nakłady inwestycyjne, środki transportu czy mienie pracownicze. TUW oferuje również ubezpieczenie dla szkół, stanowiące ofertę dobrowolnego ubezpieczenia zabezpieczającego przed finansowymi skutkami nieszczęśliwego wypadku, który może zdarzyć się w placówce oświaty. Pozwoli ono na zapewnienie wypłaty środków finansowych w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu, śmierci lub w przypadku innych zdarzeń.

Jeśli prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne to możemy skorzystać z oferty Bezpieczny Agrobiznes, produktu, który przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą w rolniczym sektorze gospodarki. Jest to produkt stanowiący wszechstronną ofertę dobrowolnego ubezpieczenia dla mienia różnego pokroju. TUW stoi również otworem dla Wspólnot oraz Spółdzielni Mieszkaniowych, które chcą ubezpieczyć budynki, maszyny, czy zabezpieczyć się przed skutkami dewastacji albo uszkodzeń instalacji.

Niezbędne dokumenty pobrać możemy ze strony: https://www.tuw.pl/PL/download.html.

Zgłoszenie szkody i wypowiedzenie umowy

Szkodę możemy zgłosić telefonicznie pod numerami 801-001-003, (22) 54-53-950 lub w najbliższej jednostce terenowej TUW "TUW".

Wypowiedzenie umowy musimy złożyć w formie pisemnej, poprzez wysłanie dokumentów na adres wypowiedzenia@tuw.pl lub w placówce.

Kontakt z firmą

Ubezpieczenia

  • u agentów (dane kontaktowe dostępne w placówkach)
  • lub w placówkach poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00

Zgłaszanie szkód Infolinia: 801 001 003 lub 22 545 39 50

poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00 sobota 8.00 - 17.00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy)

Wypowiedzenie umowy OC i zmiana właściciela pojazdu mailowo na adresy placówek lub na adres e-mail: wypowiedzenia@tuw.pl lub w placówkach poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00

Adres siedziby:

Znajdź dla siebie najlepsze oferty