Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Porowneo.pl
Obsługa Twojej PolisyCentrum Pomocy
Kontakt >+48 519 902 560

Znajdź i kup najlepsze ubezpieczenie online

Uniqa

UNIQA

Towarzystwo Ubezpieczeń UNIQA jest obecne na rynku już od 15 lat. Świadczy bogaty pakiet usług dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. W roku 2000 Towarzystwo stało się częścią docenianego przez wielu klientów ubezpieczyciela ZUiR POLONIA. UNIQA jest szóstym ubezpieczycielem majątkowym na rynku. Towarzystwo jest także liderem sektora ubezpieczeń dedykowanych wspólnotom, spółdzielniom mieszkaniowym oraz ich mieszkańcom. Firma ma cieszy się obecnie 1 mln zadowolonych klientów. Towarzystwo oferuje bogaty pakiet ubezpieczeń: Moje Życie, Życie, Auto, Mieszkanie, Podróż. Zapewnia także interesujący katalog funduszy.

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oszczędź nawet do 50% na Twoim OC/AC!

Porównaj oferty

Oferta Produktowa

Oferta „Moje Życie”

 • Bycie razem
 • Cztery kąty
 • Inwestuję w siebie
 • Moje Auto
 • Lubię podróże

Wybór zależy od potrzeb i stylu życia osoby ubezpieczanej. Klient, który chce zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie z pewnością wybierze ubezpieczenie „Bycie razem”. Osoba, która chce zabezpieczyć swój nowy dom lub mieszkanie mogą zdecydować się na ofertę „Cztery kąty”.

Pakiet „Życie" zawiera następujące ubezpieczenia:

 • Spokojne Życie
 • Wysoka Ochrona
 • Aktywne Życie
 • Pakiet Bezpieczeństwa

Osoby, które chcą się bezpiecznie czuć w swoim nowym mieszkaniu z pewnością zainteresuje pakiet „Twój DOM Plus”, który chroni w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń takich jak uderzenie pioruna, pożar, powódź itd.

Towarzystwo UNIQA nie zapomina również o miłośnikach motoryzacji i czterech kółek. Osoby często podróżujące autem mogą zapewnić sobie najwyższą ochronę poprzez standardowe ubezpieczenie AC, ubezpieczenie OC oraz dodatkową ochronę. W skład dodatkowej ochrony auta wchodzi dodatkowe ubezpieczenie zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Klient otrzymuje pełne wsparcie w przypadku uszkodzenia auta, wypadku na drodze z koniecznością holowania,

Z oferty Towarzystwa mogą skorzystać również miłośnicy podróży. Podczas małych i dużych wypraw dobre ubezpieczenie zdrowotne jest priorytetem. Wykupując najlepszy pakiet możemy korzystać z pomocy medycznej zza granicą.

Likwidacja szkód online – szybka weryfikacja wniosku

Towarzystwo UNIQA pomaga w likwidacji szkód komunikacyjnych, majątkowych oraz osobowych. Zgłaszać szkodę można:

 • w siedzibie firmy
 • telefonicznie poprzez UNIQA Contact Center ( tel. 801 597 597, 42 66 66 500, Pon – pt: 8:00–19:00, Sb: 8:00–16:00)
 • lub internetowo.

Zgłaszając szkodę online klient otrzymuje pomoc niemal natychmiastowo.

Pod tym adresem można pobrać specjalne formularze zgłoszeniowe: https://www.uniqa.pl/obsluga-i-kontakt/likwidacja-szkod/elektroniczne-zglaszanie-szkod.

W przypadku szkody komunikacyjnej klient może skorzystać z pomocy wybranych warsztatów naprawczych. Lista wszystkich warsztatów znajduje się tutaj: https://www.uniqa.pl/obsluga-i-kontakt/lista-warsztatow.

Zachęcamy do kontaktu z Towarzystwem UNIQA. Firma zapewnia bogaty pakiet ubezpieczeniowy, indywidualne podejście do klienta oraz miłą, przyjazną, kompetentną obsługę.

Kontakt z firmą

Zgłoszenia szkód oraz infolinia produktowa

Poniedziałek – piątek: 8:00 – 19:00 Sobota: 8:00 – 16:00. 801 597 597 42 66 66 500

Adres siedziby:

UNIQA TU S.A. UNIQA TU na Życie S.A. ul. Gdańska 132 90-520 Łódź

Znajdź dla siebie najlepsze oferty